PODLAHY OVERENÉ ČASOM! Since 1994. Rodinná firma. Profesionalita, kvalita, to najlepšie! NOVINKA: KOMPOZITNÉ RIGIDNÉ vinylové podlahy ParkettWorld za promo ceny -30%! Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe! HORMANN dvere a zárubne najlepšie ceny! Dizajnový nábytok BRIK! Oficiálny importér COREtec a VETEDY Česko, Slovensko a Maďarsko.!

NEWS

Doživotná garancia na COREtec podlahy. Čo to znamená?

COREtec-FLOORS_logo_Q

Výrobca poskytuje na podlahu do bytových a domových priestorov doživotnú garanciu. Zákazník si preto chce vybrať dekor na celý život. Pretože aj pri COREtec podlahy platí, že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci.

Dozivotna_garancia

 

Doživotná garancia znamená, že vy ako prvý zákazník si môžete užívať vlastnosti COREtec podlahy bez obmedzenia času. Kompozitná vinylová podlaha COREtec bude plne funkčná počas vášho života.

bytovy_priestor1

 

Nebudete mať žiadne škáry medzi lamelami (treba dodržať max. 4 mm na 2 bm nerovnosť podkladu), podlaha znesie akékoľvek tekutiny na povrchu ako napr. 100%. víno, kečup, džúsy a pod. Vrchnú vrstvu tzn. top layer neprešúchate až na dekoračnú vrstvu.

 

bytovy_priestor

10_garancia

 

10 ročná garancia sa vzťahuje na komerčné priestory.

komercny_priestor

 

V komerčných priestoroch je zvýšený počet sa pohybujúcich osôb a preto aj nároky na podlahu sú oveľa väčšie ako v bytových priestoroch.

 

udrzba

 

COREtec® podlahy sú tak dobré, že niekto iný si ich môže znovu užiť.

V COREtec® pripisujeme veľký význam udržateľnosti. Recyklácia našej viacvrstvovej viaczložkovej podlahy má vysoké energetické náklady, čo znamená, že kruhové riešenie s opätovným použitím podlahy je vhodnejšie. Preto prichádzame s environmentálnym priateľským riešením: nastaviť podlahy Second Life na základe nekonečného opätovného použitia – prístup, ktorý je v našom sektore jedinečný.
Ako tvorcovia viacvrstvových vodotesných pevných podláh sme prví z výrobcov, ktorí zriadili službu spätného odberu a dali použitej podlahe nový život. Tento Druhý život podlahám bude spočiatku ponúkaný charitatívnym organizáciám a mládežníckym organizáciám. Naša nová služba má aj celospoločenský rozmer, pretože firma, ktorá sa postará o čistenie použitých podláh, zamestnáva ľudí so zložitými prekážkami v práci. Budú používať špeciálne vyvinuté ekologicky priateľské COREtec ® produkty na čistenie rozobranej podlahy, vďaka čomu bude stará podlaha vyzerať ako nová.
Vďaka Druhému životu podlahám dostane vaša stará podlaha skutočnú druhú šancu. A preto tiež prispievate k viac udržateľnému svetu!

2 zivot

Prečo COREtec podlaha používa korkovú podložku?

COREtec-FLOORS_logo_Q

Každá lamela COREtec podlahy má integrovanú korkovú podložku. Je to rukopis COREtec tvorcov.

Korková podložka ako prírodný materiál z trvalo obnoviteľných zdrojov je nielen vodeodolná (lebo by sa na víno nepoužívali korkové zátky), ale je tiež perforovaná, aby dobre prepúšťala teplo z podlahového kúrenia. Tiež pôsobí vyrovnávajúca na podklad, pretože stačí dodržať nerovnosť 4 mm na 2 bm (v Čechách norma 3 mm/2 bm, v Čechách je norma 2 mm na 2 bm).

Korková podložka2

COREtec podlaha je díky korkové podložce a své skladbě také protizvuková až 20 db.

Korková podložka1

 

 

Zdravý interiér. Vďaka COREtec kompozitnej vinylovej podlahe máte zdravý vzduch v interiéri. Ako je to možné?

COREtec-FLOORS_logo_Q

COREtec kompozitná vinylová podlaha znamená, že je zmesou 50% kameňa a 50% panenského vinylu. Kameň znamená stabilitu až 400 m2 bez prechodových líšt a prahov a panenský vinyl znamená zdravý interiér, pretože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, rozpúšťadlá, ftaláty, olovo a pod. Kúpou COREtec kompozitnej vinylovej podlahy si zaistíte aj zdravý vzduch v interiéri!

COREtec kompozitná vinylová podlaha je testovaná v certifikovaných laboratóriách. Disponuje naprísnejšími certifikátmi kvality ovduší v interiéri.

Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri A+
 
Green_guard_gold
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri Green guard gold
 
pb
 
Certifikát bez olova
 
 
Certifikát bez ftalátov
 
EC1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri EC1
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri DIBt
 
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri AgBB
 
m1
 
Certifikát pre najvyššiu kvalitu ovzdušia v interiéri M1
 
Zdravy_interier

 

Bezbariérový byt alebo dom. COREtec ponúka až 400 m2 bez diletačných medzier medzi miestnosťami

COREtec-FLOORS_logo_Q

COREtec kompozitná vinylová podlaha znamená, že je zmesou 50% kameňa a 50% panenského vinylu. Kameň znamená stabilitu až 400 m2 bez prechodových líšt a prahov a panenský vinyl znamená zdravý interiér, pretože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, rozpúšťadlá, ftaláty, olovo a pod.

Vinylova podlaha Imperial 1207 z chodby bez prechodovej listy do sprchy

Naša COREtec podlaha je vhodná aj do kúpeľne a pod. Získavate jeden fantastický benefit: máte jednotnú podlahu vo všetkých priestoroch, teda máte v celom dome alebo byte rovnakú hrúbku, rovnakú teplotu podlahy, rovnakú štruktúru na údržbu. Bezbariérový byt alebo dom sa ľahko vysáva alebo zmýva mopom, nikde vám nezavadí žiadna prechodová lišta alebo prah, nikde nezakopnete, nedrží sa tam špina. Naša COREtec podlaha je teplá a mäkká a keď ju máte aj v kúpeľni, nikdy nepocítite chladný pocit na nohy, ako pri chôdzi po dlažbe.

 

400m2_1

400m2_2

400m2_3

400m2_4

400m2_5

Chcete vedieť prečo COREtec kompozitná podlaha patrí medzi najlepšie na trhu?

COREtec-FLOORS_logo_Q

Vinylové podlahy si zákazníci často vyberajú, pretože sú vodeodolné. Zvládnu ale všetky vinylové podlahy to, čo zvládne kompozitná podlaha COREtec? My v ParkettWorlde pred tým, ako spustíme predaj značky, si podlahu dôkladne otestujeme. Prejde rukami našich skúsených podlahárov, ktorí v súčasnosti už pôsobia v podlahárskej brandži 29 rokov. Keď sme spustili testovanie podlahy, podrobili sme ju extrémnemu testu, či je skutočne 100% vodeodolná. Lamelu sme dali do akvária s vodou a čakali sme, čo sa s ňou bude diať. Či sa bude krútiť, deformovať, rozpadať, či sa budú oddeľovať jednotlivé vrstvy lamely a pod.

 

blobid0-3

Vzorku máme nepretržite vo vode už viac ako 5 rokov. A vieme potvrdiť, že COREtec podlaha je skutočne 100% vodeodolná! Vzorka nie je napučaná, nie je zdeformovaná a stále sa nerozpadáva. Keď si predstavíme bežné nehody, ktoré podlahy majú zvládnuť ako vytečenie umývačky v kuchyni, vytečenie práčky v kúpeľni, vytečenie radiátora alebo vykúrenie susedom – toto naša COREtec kompozitná podlaha zvládne!

Príďte sa presvedčiť do našej centrály v Košiciach. Od októbra 2017 stále ponorená vo vode.

blobid0-2

Preto naša COREtec podlaha je vhodná aj do kúpeľne a pod.

desert-coretec-naturals-50-lvp-805-1-web-1024x768

0372 B-evp-vinyl-flooring-roomscene

Vinylová podlaha COREtec Hamilton DUB 8mm click

Vinylová podlaha COREtec Cirrus KAMEŇ-DLAŽBA 8mm click

Získavate jeden fantastický benefit: máte jednotnú podlahu vo všetkých priestoroch, teda máte v celom dome alebo byte rovnakú hrúbku, rovnakú teplotu podlahy, rovnakú štruktúru na údržbu. Bezbariérový byt alebo dom sa ľahko vysáva alebo zmýva mopom, nikde vám nezavadí žiadna prechodová lišta alebo prah, nikde nezakopnete. Naša COREtec podlaha je teplá a mäkká a keď ju máte aj v kúpeľni, nikdy nepocítite chladný pocit na nohy, ako pri chôdzi po dlažbe.

Vinylové podlahy si zákazníci vyberajú kvôli dobrému prestupu tepla. Veľa novopostavených domov má podlahové kúrenie, príp. chladenie. Naše COREtec kompozitné podlahy majú fantastické parametre pre prestup tepla (5 mm = 0,0318 K/W m2, 8 mm = 0,066 K/W m2, 15 mm = 0,109 K/W m2). Kompozitná podlaha znamená, že je zmesou 50% kameňa a 50% panenského vinylu. Kameň znamená stabilitu až 400 m2 bez prechodových líšt a prahov a panenský vinyl znamená zdravý interiér, pretože neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, rozpúšťadlá, ftaláty, olovo a pod. Kúpou COREtec kompozitnej vinylovej podlahy si zaistíte aj zdravý vzduch v interiéri!

Každá lamela COREtec podlahy má integrovanú korkovú podložku. Je to rukopis COREtec tvorcov. Korková podložka ako prírodný materiál z trvalo obnoviteľných zdrojov je nielen vodeodolná (lebo by sa na víno nepoužívali korkové zátky), ale je tiež perforovaná, aby dobre prepúšťala teplo z podlahového kúrenia. Tiež pôsobí vyrovnávajúca na podklad, pretože stačí dodržať nerovnosť 4 mm na 2 bm (v Čechách norma 3 mm/2 bm, v Čechách je norma 2 mm na 2 bm). COREtec podlaha je vďaka korkovej podložke a svojej skladbe taktiež protizvuková až 20db.

Navštívte naše predajne, kde vám ukážeme až 250 dekorov, kde si môžete vybrať drevodekory alebo dlažobné designy. Zákazník obvykle potrebuje dlhší čas na to, aby si z množstva ponúkaných designov vybral svoj obľúbený. A častokrát sa stáva, že musí absolvovať niekoľko návštev a konzultáciu. Výrobca poskytuje na podlahu do bytových a domových priestorov doživotnú garanciu. Zákazník si preto chce vybrať dekor na celý život. Pretože aj pri COREtec podlahy platí, že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. Pokiaľ už bývate v dome alebo v byte, nie je tak jednoduché vymeniť podlahu, pretože všade je nejaký nábytok atď.

ParkettWorld je autorizovaným importérom v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku. Ponúkame iba kvalitné produkty a servis pre zdravý interiér – to je naša parketa!