Oficiálny importér COREtec ČR, SR a Maďarsko. Najlepšie ceny! Našli ste lepšiu cenu? Kontaktujte nás! Objednajte si vzorku. NOVINKA: Prestížne prémiové drevené parkety ParkettWorld! Robíme z podláh a parkiet schody, dvere, stoly atď v tej istej farbe!

FSC

FSC

FSC CERTIFIKÁT

FSC® znamená Forest Stewardship Council. FSC® je medzinárodná organizácia, ktorá stanovuje štandardy pre to, čo je zodpovedne obhospodarovaný les, environmentálne aj sociálne. FSC® hovorí o zodpovedne obhospodarovanom lese
keď sú ekologické, sociálne a ekonomické aspekty v rovnováhe.
AKO FSC® FUNGUJE?
FSC® les pozostáva z 30 časových úsekov. Je dovolené ťažiť len z jedného časového úseku každý rok, aby mal les potom čas na zotavenie.
Všetky spoločnosti, ktoré predávajú produkty s certifikátom FSC®, musia byť súčasťou takzvaného reťazca opatrovníctva. To znamená, že každá spoločnosť v tomto reťazci musí mať certifikát FSC®. Vyberte si produkty s certifikátom FSC® a budete súčasťou tvorby ďalších zodpovedne obhospodarovaných lesov na celom svete. Viac FSC® lesov povedie k zníženiu emisie CO2, bojkot nelegálnej ťažby dreva a to, aby pôvodné obyvateľstvo a zvieratá mohli naďalej žiť vo svojom prirodzenom prostredí.
AKÁ JE VAŠA VÝHODA POUŽÍVANIA FSC®?
Použitím dreva s certifikátom FSC® si môžete byť istí, že vaša parketa/interiér pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných lesov. Okrem toho je to environmentálne priateľské, je tu aj rastúci dopyt po malých aj veľkých projektoch.
Účasťou v spotrebiteľskom reťazci FSC® a výberom certifikátu FSC®, vstúpite na úplne nový trh. To ponúka veľa príležitostí
pre firmy v spôsoboch udržateľnosti, marketingu a predaja.
UDRŽATEĽNOSŤ: Udržateľné podnikanie je jedným z najdôležitejších vlastností, ktoré musí spoločnosť v dnešnej dobe garantovať. Okrem toho, vlády stanovujú vyššie štandardy z hľadiska udržateľnosti. Je dôležité ísť s dobou.
MARKETING: FSC® ponúka veľkú podporu z hľadiska marketingu. Vďaka FSC® možno odlíšiť firmy na konkurenčnom trhu.
PREDAJ: FSC® v budúcnosti umožní priblížiť sa na nové trhy. Príkladom takéhoto nového trhu je rastúci projektový trh, kde produkty s certifikátom FSC® nemôžu dlhšie ignorovať.
V súčasnosti je často povinné používať produkty FSC® a Cradle to Cradle TM v rámci projektov.
Výberom našich produktov budete mať istotu, že splníte všetky vysoké štandardy a požiadavky!